Türkiye Sigorta Acentesiyiz – Gücü Adında Sloganıyla…

01/09/2020 tarihi itibariyle Sigorta Tower, Türkiye Sigorta acentesi!
Türkiye’de sigorta sektörüne yeni bir bakış ve yeni bir soluk getirecek Türkiye Sigorta acenteliği olarak en uygun fiyatı en kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duymaktayız. Ziraat Sigorta, Halk Sigorta ve Güneş Sigorta güçlerini birleştirdi ve Türkiye Sigorta doğdu… Türkiye Sigorta’dan fiyat teklifi almak için bize 0532 621 9708 – 0212 924 24 26 nolu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Sigorta Hakkında;
“Ülkemizin kamu sigorta şirketlerinin bir araya gelmesi ile kurulan sektörün lideri konumundaki Türkiye Sigorta; 20 bölge müdürlüğü, 2.500’den fazla acentesi, 5.000’e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla sigortalılarının beklentilerini her noktada en üst düzeyde karşılayarak hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Çevik, yenilikçi ve duyarlı yaklaşımıyla Türkiye Sigorta; adındaki “Türkiye”den aldığı güçle, en rekabetçi sigorta ürünlerini, her şartta sigortalılarının yanında ve yakınında olan özenli hizmeti ile sunacaktır.

Türkiye Sigorta’nın ana hissedarı, TVF Finansal Yatırımlar Anonim Şirketi’dir.

Sigorta deneyimini “sonra”dan “önce”ye taşıyarak; ülkemizin dört bir yanında, gücünü iyilik için kullanma anlayışıyla hizmet verecek olan Türkiye Sigorta; sayıları 14,8 milyona ulaşan sigortalılarına daha zengin ürün portföyü ve daha geniş hizmet ağı ile hayatın her anında yenilikçi çözümler getirecektir.

Türkiye Sigorta; Gücü, adında…”